Mestské informačné centrum presťahované do Starej radnice

Február 2012 / Prečítané 1172 krát
   Mestské informačné centrum (MIC) zmenilo od februára svoje sídlo. Z budovy Domu kultúry sa presťahovalo do objektu Starej radnice. Nájdete ho vľavo v rožnej miestnosti. Aj keď doterajšie priestory v pezinskom kultúrnom stánku neboli zlé, predsa len boli pred návštevníkmi viac ukryté a aj vzdialené. Takéto zariadenia patria na námestie, do blízkosti zastávok autobusov a vlakov, aby ich bolo možné ľahko vyhľadať. Nové priestory tomu viac vyhovujú.
V Mestskom informačnom centre vám poskytnú informácie o zaujímavostiach a pamiatkach v našom meste i regióne, o možnostiach ubytovania, získate tu propagačné materiály, kalendár podujatí, môžete si zakúpiť suveníry, pohľadnice, mapy, knihy o Pezinku, DVD, VHS, CD, brožúry, keramiku, drevené výrobky, kľúčenky, odznaky, tričká s pezinskými motívmi. Všimli sme si, že tu za prijateľnú cenu predávajú aj vreckové cestovné poriadky na autobusovú dopravu. Poskytujú tiež službu kopírovanie.
   Počas zimného a jarného obdobia je MIC otvorené v pondelok až piatok od 9.00 do 17.00 hod. V čase 13.00 - 13.30 hod. je obedňajšia prestávka. V sobotu je otvorené od 9.00 do 12.00 hod. 
 
(mo)
 

Ohodnoťte článok: