Národný týždeň manželstva

Január 2012 / Prečítané 1476 krát
   „V dobrom aj zlom“ - je nosná myšlienka tohtoročného Národného týždňa manželstva (13.-19. 2. 2012), kedy si môžeme zvlášť pripomenúť, že spokojné manželstvo nie je samozrejmosť, ale vzťah, ktorý by sme mali rozvíjať.
   Kampaň na podporu manželstva je výzvou aj pre nás - obyvateľov Pezinka. Ak žijete v manželstve, bude tento týždeň plný rôznych možností a príležitostí ako a kde stráviť spoločný manželský čas vo dvojici. V našom meste budú vybrané reštaurácie a kaviarničky ponúkať rôzne akcie pre manželské páry. Príjemný večer môžete stráviť aj návštevou kina 17. 2. o 19.00 hod. v malej kinosále Domu kultúry pri filme Fire-proof. Tak, ako minulý rok, pri nedeľnej návšteve bohoslužby dostanú muži symbolickú ružu pre svoje manželky. Ak ste slobodní, postrážte mladým rodičom deti a umožnite im, aby si oddýchli a zažili príjemný večer vo dvojici.
Podrobnejšie informácie o týchto ale i ďalších podujatiach a akciách si môžete pozrieť na www.pezinskerodiny.sk  alebo www.ntm.sk
   Do tejto kampane sa tento rok zapojilo občianske združenie Centrum pre rodinu ako hlavný organizátor, Mesto Pezinok, Rímskokatolícka cirkev v Pezinku, Evanjelická cirkev augsburského vyznania, Pezinské kultúrne centrum a Televízia Pezinok.

Martina Šipošová, štatutár, Centrum pre rodinu - Pezinok
 

Ohodnoťte článok: