Vianočný turnaj o pohár primátora

December 2011 / Prečítané 1184 krát
   PŠC Pezinok Junior, o.z., vás spoločne s Mestom Pezinok pozýva na Vianočný futbalový turnaj, ktorý sa uskutoční v posledný predvianočný víkend v športovej hale na Komenského ulici. O putovný pohár primátora mesta Pezinok budú v sobotu 17. decembra bojovať mládežnícke družstvá v kategóriách prípravky U11 a mladších žiakov U13.
   Nedeľa 18. decembra bude patriť vekovej kategórii starších žiakov U15. Na turnaji okrem domáceho PŠC Pezinok – junior sa predstavia družstvá MŠK Žilina, Slovan Bratislava, Spartak Trnava, Vion Zlaté Moravce a taktiež družobný Mosonmagyaróvár. Začiatok podujatia obidva dni je naplánovaný na 9.00 hod. a svojou návštevou by ho mal poctiť útočník MŠK Žilina Tomáš Majtán a účasť prisľúbil dokonca aj prezident SR Ivan Gašparovič, ktorý bude spoločne s primátorom mesta Oliverom Solgom odovzdávať ceny víťazom.
   Ak máte chuť zažiť športovú vianočnú atmosféru a sledovať mladé futbalové nádeje, ste na tribúnach vítaní.
   Občianske združenie PŠC Pezinok Junior ďakuje všetkým rodičom, sponzorom a priaznivcom za prejavenú podporu a dovoľuje si vám všetkým popriať príjemné prežitie Vianočných sviatkov a do nového roku želá mnoho radosti a úspechov.
 

Ohodnoťte článok: