Simona Mičudová pôjde na MS

December 2011 / Prečítané 1780 krát
Simona Mičudová pôjde na MS   V uplynulých dňoch sa plavci z pezinského plaveckého klubu zúčastnili viacerých pretekov a na všetkých zožali úspechy.
   V dňoch 5. a 6. novembra sa konali v Bratislave Krajské majstrovstvá žiakov, ktoré boli zároveň kvalifikáciou na majstrovstvá Slovenska. Medailové pozície obsadili: Simona Mičudová (7 x prvé miesto, 4 x druhé miesto), Maroš Čambor (jedno druhé a tretie miesto), Jozef Hromník (1 x 2. miesto, 2 x 3. miesto), Katarína Križanová (2 x druhé miesto, 1 x tretie miesto), Kamila Poláková (2 x 2. miesto, 2 x 3.miesto), Richard Slivka (2. miesto), Martina Verešvárska (3. miesto).
   Krajské majstrovstvá 13. novembra mali aj mladší žiaci. Najúspešnejšími boli Rebeka Rusnáková (2. miesto) a Elena Mikuškovičová (3. miesto). Budeme im držať palce na Majstrovstvách Slovenska, ktoré sa budú konať v decembri v Trnave a Trenčíne.
   Mimoriadny úspech dosiahla Simonka Mičudová, ktorá bola nominovaná reprezentovať SR na 46. medzinárodných hrách žiactva 12- 17. júla 2012 v Daegu v Kórei.
 
Miroslava Verešvárska