V januári tradične na Slovakiatour

December 2011 / Prečítané 1234 krát
Prezentácia Pezinka na veľtrhu cestovného ruchu bude opäť nepriehľadnuteľná. FOTO (mo)   V dňoch 19. - 22. januára sa bude konať v bratislavskej Inchebe už 18. ročník medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu SLOVAKIATOUR. Na veľtrhu bude mať zastúpenie aj naše mesto. Expozícia Bratislavského samosprávneho kraja poskytne svoje reprezentačné priestory aj pre okresné mestá Pezinok, Malacky a Senec.
   „Pezinok sa predstaví nielen umeleckými remeselníkmi a dobrým vínom, ale najmä ponukou na atraktívne prežívanie voľného času v meste a jeho okolí. Okrem historických pamiatok, umenia a kultúry ponúkne aj množstvo festivalových podujatí, šport a turistiku v malebnej malokarpatskej prírode." povedal nám pezinský primátor Oliver Solga
   Veľtrh ITF Slovakiatour je najdôležitejším veľtrhom cestovného ruchu na Slovensku a patrí medzi najvýznamnejšie podujatia tohto druhu v regióne Strednej Európy. Prináša komplexný pohľad na dovolenku a cestovanie prostredníctvom zúčastnených cestovných kancelárií, domácich i zahraničných regiónov, zahraničných turistických centrál a subjektov poskytujúcich služby cestovného ruchu. Súčasťou tohto veľtrhu sú aj výstavy Poľovníctvo a oddych, Wellnes a fitness a Danubius Gastro.
 
(ra)

Ohodnoťte článok: