Hokejbalový turnaj vyhral Devils Reca

Október 2011 / Prečítané 1670 krát
   V dňoch 10.-11. septembra sa uskutočnil na hokejbalovom ihrisku v Pezinku pri príležitosti 27. výročia založenia mužstva Vitamíny Pezinok turnaj v hokejbale. Turnaja sa zúčastnilo štrnásť mužstiev z celého Bratislavského kraja.
V úvode si všetci prítomní minútou ticha uctili pamiatku zosnulých hokejistov Lokomotiv Jaroslavľ. Pri tejto príležitosti tiež na ochranné pletivo za bránou nainštalovali fototapetu nezabudnuteľného slovenského reprezentanta a legendy nášho hokeja Pavla Demitru, ktorá tam bude mať svoje miesto.
Následne sa roztočil kolotoč 26 zápasov v troch základných skupinách, kde mužstvá bojovali o postup do osmičky najlepších. Medzi týmito mužstvami sa rozhodlo o konečnom poradí. Hralo sa systémom Play Off.
   Víťaznú trofej – Putovný pohár, si vybojovalo mužstvo Devils Reca "A", ktoré vyhralo vo finále s Haligandou Pezinok 3:1.
   Konečné poradie: 1. Devils Reca "A", 2. Haliganda Pezinok, 3. Vitamíny "A" Pezinok, 4. Jokers Jarovce Bratislava, 5. Panteri Budmerice, 6. Pavúci Pezinok, 7. Dunajská Lužná, 8. Vitamíny "B" Pezinok.
   Trofej pre najlepšieho strelca si odniesol Androvič z D. Reca "A", ktorý prekonal brankárov súperov šesťkrát. Za najlepšieho brankára bol vyhlásený Maťo Kvasnica (Haliganda).
   Touto cestou by sme radi vyslovili poďakovanie organizátorom turnaja za vytvorenie podmienok pre 200 hráčov, rozhodcov a fanúšikov, hlavne za občerstvenie a zorganizovanie príjemného posedenia pri hudbe.
 
Bc. Robo Mikes
 

Ohodnoťte článok: