Program KC

Október 2011 / Prečítané 1016 krát
Kultúrne centrum
Holubyho 42, tel./fax: 033/ 641 39 49
 
 2.11.
 (pondelok) o 10.15 h vo veľkej sále DK – VÝCHOVNÝ KONCERT PRE ZŠ.
 5.11.
 (sobota) o 15.00 h v Dolnom kostole Najsvätejšieho spasiteľa. – KONZULÁTFEST PEZINOK. Akreditácie hospes, intronizácia Conciliarus de Vino a Judex de Vino. 16.30 h – BOHÉMIENS – koncert hudobného telesa pod vedením Barbory Botošovej – vstup aj pre verejnosť – zdarma. 18.00 h v spoločenskej sále DK – Promócie Slovenskej vinárskej akadémie. Hlavní organizátori: Európsky vinársky rytiersky stav (EVIRS) a Slovenská vinárska akadémia Pezinok.
 12.11.
 (sobota) o 9.00 h v spoločenskej sále DK – Predajná akcia použitého detského oblečenia a detských potrieb. Organizátor: Centrum pre rodinu Pezinok.
 13.11.
 (nedeľa) o 18.00 h vo veľkej sále DK – MORAVANKA. Koncert najpopulárnejšej dychovej kapely pod vedením J. Slabáka.
 16.11.
 (streda) o 15.00 h vo veľkej a spoločenskej sále DK – IMATRIKULÁCIE GYMNÁZIA PEZINOK.
 18.11.
 (streda) o 18.00 h v spoločenskej sále DK – LÚČE PEZINSKÉHO SLNKA. Program FS Obstrléze spojený so založením MO Matice slovenskej.
 21.11.
 (pondelok) o 17.00 h v minigalérii DK – PAVEL FILIP: ZAUJÍMAVÍ A ZLOŽITÍ ĽUDIA (ČR – Mladá Boleslav). Vernisáž výstavy fotografií. Vernisáž sa koná v rámci Mesiaca fotografie.
 26.11.
 (sobota) o 18.00 h v malej sále DK – LOVEička. Krátke LOVE príbehy podĺa hry Gérarda Levoyera „Mendiants d´ amour “ Účinkuje: Divadlo iNpulse. Záznam Televízie LUX.
 27.11.
 (nedeľa) o 16.00 h vo veľkej sále DK – AHOJ ROZPRÁVKA. Dnes: NAJKRAJŠIA PIESEŇ NA SVETE. Účinkuje: Divadelná agentúra BARETKA. Cyklus rozprávok s detskou súťažou.
 28.11.
 (pondelok) o 8.15 a 10.00 h vo veľkej sále DK – VZDUŠNÉ ZÁMKY. Protidrogový program pre školy v podaní LETart production Martin. o 19.00 h vo veľkej sále DK – SRBSKÁ HARMONIKA – Jesenný folkový salón. Projekt Snežany Jović – Werner a Any Vyparinovej-Krsmanović. Akordeónový koncert realizovaný s finančnou podporou Úradu vlády SR pod záštitou OZ Spolok Srbov na Slovensku.
 30.11.
 (streda) o 16.00 h v malej sále DK – DEJINY KERAMIKY NA SLOVENSKU. Prednáška ATV aj pre verejnosť. Prednáša: Mgr. E. Ševčíková.

Ohodnoťte článok: