Program KC

Jún 2011 / Prečítané 1776 krát
Kultúrne centrum
Holubyho 42, tel./fax: 033/ 641 39 49
 

 KULTÚRNE LETO 2011

l 3.7. (nedeľa) o 17.00 h v Zámockom parku – OTVORENIE KULTÚRNEHO LETA „SPOMIENKY“. Podujatie PKC s folklórom a prezentáciou gastronomických špecialít malokarpatského regiónu. Účinkujú: STUDIENKA - detský folklórny súbor (Bratislava), MODRANSKÉ KRÁĽOVSKÉ DIVADLO (Modra), VETERÁN - mužský spevácky zbor (Dun. Lužná). Regionálne špeciality pripravia členky Jednoty dôchodcov - MO Pezinok.
l 4.7. (pondelok) o 17.00 h v minigalérii DK – 25 ROKOV PO HAVÁRII V ČERNOBYLE - vernisáž. Výstava fotografií – Robert Knoth (Holandsko). V spolupráci s GREENPEACE Slovensko.
l 10.7. (nedeľa) o 17.00 h v Zámockom parku – FOLKLÓRNE DIVADLO RADOSŤ. Výber z repertoáru súboru.
l 17.7. (nedeľa) o 17.00 h v Zámockom parku – LITERÁRNY KOLOTOČ V ZÁMOCKOM PARKU. 5. ročník autorského čítania z tvorby mladých autorov. Účastníci: finalisti Literárnej ceny „Mám talent“ – Katarína Tholtová, Marek Zakopčan, Edita Nemcová, Daniela Pelščáková, Eva Ava Šranková. Moderuje: Veronika Šikulová.Podujatie v spolupráci Malokarpatskej knižnice Pezinok a Pezinského kultúrneho centra pod záštitou BSK a Mesta Pezinok.
l 24.7. (nedeľa) o 17.00 v Krušičovej kúrii - Radničné nám. 9 – MAROŠ BANGO – SO SRDCOM NA DLANI. Od klasiky až po repertoár K. Duchoňa a K. Gotta.
l 31.7. (nedeľa) o 17.00 h v Krušičovej kúrii - Radničné nám. 9 – Letné rozprávkové popoludnie – CIRKUS PEPELE. Účinkuje: Divadlo žihadlo (Vlado Zetek)

   V prípade nepriaznivého počasia sa všetky podujatia presúvajú do Domu kultúry Pezinok. Vstup na všetky podujatia je zdarma.

PKC ďakuje za podporu podujatia „Deň detí v Pezinku“:*
GRAFIT - Milan Grell - Pezinok, GASTROM - Pezinok, AVON COSMETICS - Pezinok.

Ohodnoťte článok: