Grinavské dni a oslavy Grinavanky

Jún 2011 / Prečítané 1191 krát
   Mesto Pezinok, Dychová hudba Grinavanka, ZŠ Orešie Pezinok – Grinava, združenie Spájame sa pre Grinavu a Aktivity Grinava vás pozývajú 24. - 25. júna na GRINAVSKÉ DNI. Podujatie spojené s oslavami 90. výročia založenia Dychovej hudby Grinavanka sa uskutoční na nádvorí a v telocvični ZŠ OREŠIE Pezinok-Grinava.
   V piatok 24. júna bude Festival mladých. Program začne o 15.00 hod, po slávnostnom otvorení vystúpia hudobné skupiny Express z Bratislavy (country) a P.A.M. Band (populárna hudba). Večer od 20.30 do polnoci bude diskotéka s DJ EDO z Grinavy.
   V sobotu 25. júna je program venovaný oslavám 90. výročia založenia Dychovej hudby Grinavanka (1921 – 2011). Program začína o 13.00 hod. slávnostným otvorením osláv a Festivalu dychových hudieb. Najskôr vystúpia deti zo ZŠ Orešie, potom už prídu na rad dychovky. V hodinových vystúpeniach sa postupne predstavia DH Senčanka, DH Vištučanka, DH Vinosadka a oslavujúca DH Grinavanka. Záver festivalu bude patriť poďakovaniu zaslúžilým členom jubilujúcej dychovky a jej krstu 1. CD. Od 20.00 až do 4.00 hod. rannej sa uskutoční JUNIÁLES so známou moravskou dychovkou Mistříňanka a DJ EDO. 
 
(mo)
 

Ohodnoťte článok: