Úvodné podujatie novej petangovej sezóny

Apríl 2011 / Prečítané 1712 krát
Víťazný tím Foto: SpiderS  Klub SpiderS Pezinok zorganizoval 9. apríla už 4. ročník petangového turnaja trojíc Pezinský demižón.
   Príjemné počasie, výborné občerstvenie, skvelé ceny a predchádzajúce bezchybne zorganizované turnaje prilákali do Pezinka rekordný počet – až 120 hráčov zo 40 tímov zo Slovenska, Čiech, Maďarska a Ukrajiny.
   Po základných štyroch kolách nasledoval vyraďovací systém turnaja, ktorý vyústil až do finálových bojov. V nich sa ocitli aj traja členovia klubu SpiderS.
   Nakoniec sa celkovým víťazom stal tím v zložení Marek Sobolič (Spiders), Lukáš Tomka a Michal Stano (obaja Jewel Bratislava). Druhú priečku obsadili Michal Sobolič, Milan Sobolič
(obaja SpiderS) a Michal Dzúrik (Premier Bratislava).
   Sme radi, že sa nám podarilo úspešne zorganizovať prvý slovenský turnaj sezóny, za čo patrí veľká vďaka našim sponzorom Mestu Pezinok, SOŠ Komenského ul., firme Vinkor Vinosady, Pekárni Častá a reštaurácii Gurmán. „Dúfame, že sa nám bude dariť aj na blížiacich sa majstrovstvách Slovenska, ktoré sú zároveň kvalifikáciou na majstrovstvá o Vietname,“ vyslovil želanie Marek Sobolič.
 
(Spid)

Ohodnoťte článok: