Staň sa členom Filfriends

Február 2011 / Prečítané 1106 krát
   Chýbajú ti v tvojom okolí aktivity či veci, ktoré sú zaujímavé pre teba i tvojich kamarátov? Máš nápady, ako rozbehnúť niečo nové? Máš odvahu si vyskúšať manažovanie projektov?
   Ak si cieľavedomý a spoľahlivý, chceš urobiť niečo v prospech seba i iných, potom vitaj v klube mladých filantropov Filfriends, ktorý zastrešuje REVIA - Malokarpatská komunitná nadácia. Ak máš vek od 16 do 25 rokov a bývaš v Pezinku, Modre, Trnave, Svätom Jure, Šenkviciach či iných okolitých obciach, daj o sebe vedieť .Stačí ak zavoláš na číslo 033/641 3011, 0905 960 797, alebo napíšeš mail na revia@revia.sk . Staneš sa členom Filfriends - mladých filantropov, ktorí pôsobia aj v tvojom okolí vďaka spolupráci nadácie REVIA s Nadáciou SPP. Budeš tak neoddeliteľnou súčasťou projektu známeho v západnej Európe ako Youthbank.
Aj ty budeš môcť: rozhodovať o finančnej podpore a pomáhať pri realizácii nápadov svojich rovesníkov, ovplyvniť veci, ktoré sa týkajú tvojho okolia, získať nové skúsenosti, prejaviť svoju šikovnosť, talent a fantáziu, rozhodovať o rozdelení peňazí, stať sa dôležitým, lebo urobíš dobrú vec. Tešíme sa na teba.
 
(REVIA-MKN)
 

Ohodnoťte článok: