Pezinčanom sa darilo

August 2010 / Prečítané 1995 krát
   Aj v júli dosiahli hráči Petanque Clubu Spiders dobré výsledky. Cez prvý víkend sa podarilo Marekovi Soboličovi spolu so spoluhráčom Michalom Stanom vyhrať turnaj dvojíc na petanque festivale v Kočovciach. O týždeň neskôr získal tím Marek, Michal a Milan Soboličovci na vinárskom turnaji v Kobylí na Morave krásne druhé miesto. Zároveň reprezentovali náš vinársky región a vína firmy Vinkor, ktoré mali veľký úspech v konkurencii rôznych vín zo zahraničných vinárskych regiónov.
   V sobotu 17. júla Petanque Club Spiders organizoval tretí ročník turnaja Pezinský demižón. Aj napriek horúcemu počasiu sa v areáli Stredného odborného učilišťa na Komenského ulici zišlo 32 dvojčlenných tímov zo Slovenska, Rakúska a Ukrajiny. Víťazmi sa stali Bratislavčania Igor Stano a Peter Fratrič. Druhé miesto obsadil Milan Sobolič a Marta Benedeková.
   Predposledný júlový víkend hráči pezinského petanque klubu štartovali na prestížnom turnaji v Slavkove u Brna. Medzi 72 tímami sa presadila trojica Diana Soboličová, Hanka Šrubařová a Andrej Fratrič.
 
(ds)

Ohodnoťte článok: