Víťazom jubilejného ročníka sa stali DEVILS

Júl 2010 / Prečítané 1741 krát
   V sobotu 26. júna sa uskutočnil na ihrisku TJ Baník Pezinok jubilejný 15. ročník populárneho turnaja v minifutbale – Memoriál Milana Bacigála NOVÝ ŽIVOT CUP 2010. Turnaja sa zúčastnilo 20 družstiev z Pezinka, Dúbravky, Modry a Piešťan. Oživením turnaja bola účasť bývalých reprezentantov Slovenska Ladislava Pecka, Júliusa Šimona, Miloša Glozneka a ďalších bývalých prvoligových hráčov v mužstve ŠUŠU TEAM.
   Po bojoch v základných skupinách sa vo štvrťfinále stretli tieto mužstvá: Dúbravka - Vitamíny Pezinok 4:1, Škorpioni Pezinok – Cajlané 4:1, Devils Pezinok – Nový Život Pezinok 2:3 po penaltách, Bororo Modra - ŠUŠO TEAM 6:0.
Víťaz turnaja Devils Pezinok
Semifinále:
  
Devils – Bororo 4:3 po penaltách, Dúbravka – Škorpioni 2:1 po penaltách.

Zápas o 3. miesto

   V zápase o 3. miesto nastúpili proti sebe Škorpioni a Bororo. Zopakoval sa tak zápas z predchádzajúcich ročníkov a aj tentokrát sa z víťazstva ( 3:1) tešili Modrania.

Finále

   Do finále sa prebojovali pezinskí DEVILS a bratislavská DÚBRAVKA. Finálový duel sa skončil vysokým víťazstvom DEVILS 7:1, a tak putovný pohár a pohár pre víťaza turnaja zostali doma. Po skončení finálového zápasu boli odovzdané ceny pre najlepšie mužstvá a hráčov. Najlepším brankárom sa stal Peter Vlasák, za najlepšieho hráča turnaja bol vyhlásený František Šporánek (obaja Devils ).
   Otvorenia turnaja a odovzdávania cien sa zúčastnil primátor Pezinka Oliver Solga. Prítomný bol aj zástupca primátora Ján Čech.
   Organizátori touto cestou úprimne ďakujú Mestu Pezinok, FK Baník Pezinok, sponzorom ako i všetkým, ktorí sa podieľali na vydarenom priebehu turnaja. Poďakovanie patrí aj fanúšikom, rozhodcom a samozrejme kuchárom, ktorí navarili dobrý guláš.
 
J. Nagy

Ohodnoťte článok: