Navštívte Orbis harmoniae v Dome kultúry

Apríl 2010 / Prečítané 1550 krát
   Už jedenásť rokov sa v Dome kultúry v Pezinku stretávajú priatelia alternatívy, pre ktorých pripravujeme blok prednášok, prepojený istým motívom, pojmom, témou. Na tohtoročnom stretnutí sa v programe objavujú slová krása, žena, zmysel života, anjeli, cherubis, archanjeli, výživa a stravovanie, odbúranie stresu, zdravie a skloňujú sa vo všetkých pádoch. Keďže Orbis harmoniae znamená svet harmónie, chceli by sme prostredníctvom prednášok, terapeutických techník, cvičení tela i ducha zdôrazniť, že každý má možnosť nájsť svoj harmonický svet, v ktorom nebolí telo a ani duša, ale ich vzájomné zladenie na všetkých úrovniach prinášaju človeku zdravie.
   Prinášame aj možnosť zacvičiť si v zrkadlovej sále starodávne tibetské cvičenia lu jong, taiji a qi gong, ale aj pilates a pre ženy sme špeciálne pripravili tantrajogu pod názvom mohandžodáro. Konštelačné techniky sú tiež otvorené pre všetkých záujemcov. Aj v tomto roku privítame nášho stáleho hosťa RNDr. Emila Páleša,Csc., autora Angelológie dejín. Miesto dostane aj čínska medicína v podaní MUDr. Kataríny Čížkovej.
   Významným hosťom tohtoročného festivalu je tibetský láma J. E. Khensur Chőti Nangwa Rinpoche, ktorého prednáška Otvorené srdce bude korunovaná požehnaním.
   Prítomní prednášajúci budú počas obidvoch dní poskytovať konzultačné služby. Čajovňa Zelená Tara ako každý rok ponúkne obľúbené pochúťky a čaje s vônou Orientu.
   Orbis harmoniae sa koná 22. a 23. mája v Dome kultúry na Holubyho ulici 42. Podujatie po obidva dni začína o 9.00 hodine. Srdečne vás pozývame.
 
Mgr. Dária Fehérová
 

Ohodnoťte článok: