Opäť sa bude v Pezinku hrať hokejbal

Marec 2010 / Prečítané 2920 krát
   Po dlhšej prestávke sa nadšenci pezinského hokejbalu rozhodli čosi urobiť pre oživenie tohto športu v našom meste. Hokejbal mal u nás istý čas veľmi živú činnosť, ale táto sa dostala do úplného útlmu. Neznamenalo to, že mladí Pezinčania na tento obľúbený šport zabudli. Začali chodiť hrať do Senca, majú svoje mužstvá alebo sú súčasťou iných družstiev.
   Opravili sme ihrisko pri „Pohotováku“, založili sme ligu a boli by sme radi, keby sme medzi nás prilákali čo najviac záujemcov o hokejbal. Tešíme sa na organizovanie l. ročníka Pezinskej hokejbalovej ligy – sezóna 2010.
   Ak sa chcete dozvedieť o pezinskom hokejbale viac, navštívte našu stránku www.hokejbalpezinok.eu, prípadne si pozrite vitrínku na plote Základnej školy na Fándlyho ulici.
   Zároveň vás pozývame v sobotu 3. apríla do priestorov hokejbalového ihriska pri Policajnej škole na Fajgalskej ceste, kde sa uskutoční l. ročník hokejbalového turnaja starých pánov o Putovný pohár primátora mesta Pezinok. Turnaja sa zúčastnia tímy Vitamíny, Nový Život, Haliganda, Atlas, Harmónia – Pezinok a HSM – OrlyModra. Súčasťou akcie bude oficiálne znovuotvorenie hokejbalového areálu.
   Všetkých vás srdečne pozývame. Spoločne prežijeme príjemný športový deň pri guláši a dobrom vínku.
 
 Ing. Ľubomír Košťál prezident únie
 

Ohodnoťte článok: