Najmenší na svojom festivale

Marec 2010 / Prečítané 2153 krát
Vystúpenie detí z MŠ Vajanského ul.   V pezinskom Dome kultúry sa uskutočnila 17. marca prehliadka tvorivosti detí materských škôl pod názvom NAJMENŠÍ FESTIVAL. Toto podujatie, ktorého hlavným organizátorom je Pezinské kultúrne centrum, sa konalo už po desiatykrát.

Vystúpenie detí z MŠ Vajanského ul.

   Na festivale účinkovali deti zo štyroch materských škôl – MŠ Vajanského ulica, ZŠ s materskou školou Orešie, MŠ Viničné a Elokované stredisko MŠ Modra, Sládkovičova ul. Všetci účastníci festivalu sa predstavili s hodnotnými programami, čo potvrdilo nielen šikovnosť a talent účinkujúcich detí, ale hlavne to, že v týchto školách sa deťom všestranne venujú a neboja sa prezentovať svoje aktivity na verejnosti. Vystúpenia hodnotila porota pod vedením Mgr. Zuzany Majerníkovej. Na základe jej verdiktu si najvyššie ocenenie tentoraz odniesla MŠ Vajanského ul., dve druhé miesta získali ZŠ s MŠ Orešie a MŠ Viničné a tretie ES MŠ Modra.
Účasť účinkujúcich na podujatí je voľná, organizátori každý rok pozývajú všetky pezinské materské školy. Žiaľ, aj tentoraz záujem z našich MŠ bol veľmi slabý, ešte že pravidelne prichádzajú na festival deti z Viničného a Modry. Znovu sme sa však mohli presvedčiť, že najmenší majú zo svojich vystúpení radosť a sú tiež veľmi vďačné publikum.
   Všetkým, ktorí toto podujatie pre naše deti organizujú, patrí naše poďakovanie.
 

Ohodnoťte článok: