Podporte odstraňovanie bariér

Január 2010 / Prečítané 1006 krát
  Vážení spoluobčania, milí priatelia, dovoľte nám touto cestou poďakovať za vašu priazeň v roku 2009. Osobitne ďakujeme tým z vás, ktorí finančne či nefinančne podporujú našu činnosť a naše úsilie o lepšiu správu verejných vecí, spríjemnenie a zjednodušenie života našich zdravotne ťažko postihnutých spoluobčanov, či rôzne aktivity na poli kultúry.
   Ďakujeme aj všetkým známym či aj anonymným darcom, ktorí počas Vianočných trhov navštívili stánok Malokarpatskej komunitnej nadácie REVIA a v rámci Vianočného bazáru podporili náš projekt.
   Ako ste sa mohli dočítať už v minulom čísle Pezinčana, začalo občianske združenie 5 P projekt Pezinok bez bariér, počas ktorého budeme odstraňovať bariéry a prekážky, ktoré si určia vozičkári. V prvej fáze projektu sa nám podarilo sprístupniť kostol Premenenia Pána (Dolný kostol), Malú sálu Domu kultúry a vyrovnať 20 metrov zdemolovaného chodníka. V súčasnej dobe pracujeme na odstránení bariér v Malokarpatskej knižnici a po vylosovaní príde na ďalšie bariéry.
   Ak sa vám tento projekt páči a chceli by ste pomôcť, prihláste sa na tel. 0904155528; ak chcete prispieť finančne môžete prevodom z účtu alebo vkladom na účet 2662740023/1100 (TAB) či darovaním 2 % dane. Údaje o prijímateľovi, ktoré potrebujete uviesť do daňového priznania: IČO (identifikačné číslo prijímateľa): 37927787, právna forma: občianske združenie,obchodné meno: 5 P, sídlo: Bratislavská 92, 90201 Pezinok. Ďakujeme.
 
Monika Čárska, OZ 5 P

Ohodnoťte článok: