Pezinskí vinári ponúknu svoje najlepšie vína

December 2009 / Prečítané 1527 krát
   Občianske združenie MUSEUM VINORUM pripravuje v spolupráci s Mestom Pezinok, Malokarpatským múzeom v Pezinku a Združením pezinských vinohradníkov a vinárov 2. ročník podujatia PEZINSKÉ VÍNNE PIVNICE 2010. V sobotu 13. februára v čase od 12.00 do 21.00 budú mať návštevníci unikátnu príležitosť degustovať a spoznať najlepšie vína z Pezinka a blízkeho okolia. Pezinskí vinári, členovia Združenia pezinských vinohradníkov a vinárov a pozvaní hostia v tento deň otvoria svoje pivnice a prevádzky. Všetkých vinárov nájdete v širšom centre mesta. Vínnu turistiku môžete spojiť s príjemnou prehliadkou nášho vinohradníckeho mesta a ochutnávkou miestnych gastronomických špecialít.
   Vstupenkou na podujatie v hodnote 25 € bude v štýlovej taške vložený originálny degustačný pohárik s logom podujatia, vínny pas s mapou jednotlivých zastávok v meste, dva bonusové lístky v hodnote á 5 € na kúpu ľubovoľného vína a možnosť ochutnať všetky ponúkané vína. Počas podujatia môžete aj výhodne nakúpiť vína priamo od výrobcov.
   Bližšie informácie nájdete na www.pvp.sk a tel.: 0911 250 270, 0905 666 924 Srdečne všetkých pozývame a tešíme sa na vašu účasť.
 
 Ľ. Janečka
 

Ohodnoťte článok: