Aj v našom meste optická sieť Orangeu

November 2009 / Prečítané 1767 krát
   Od leta prebiehalo na dvadsiatke ulíc v Pezinku budovanie optickej infraštruktúry od Orangeu. Vďaka tejto optike budú môcť obyvatelia mesta využívať výhody internetového pripojenia s rýchlosťou až do 70 Mbps, alebo objavovať nové možnosti digitálnej televízie s viac ako 100 kanálmi, vrátane 12 HD staníc. Služby Orange Doma tiež prinášajú možnosť užívať si výhodné telefonovanie z pevnej linky nielen vo fixnej, ale aj v mobilnej sieti.
   Najmodernejšia optická sieť Orangeu je v súčasnosti dostupná v 17 mestách Slovenska. V Pezinku ju budú môcť využívať obyvatelia na uliciach: Bernolákova, Bratislavská, Bystrická, Dona Sandtnera, Gorkého, Hrnčiarska, Hroznová, Komenského, L. Novomeského, Majakovského, Mierová, Mladoboleslavská, Muškátová, Nerudova. Obrancov mieru, Puškinova, Rulandská. Silvánová, Suvorovova. Svätoplukova, Trnavská, Ul. 1.mája a Za hradbami.
   Obyvatelia, ktorí sa rozhodnú dať si zaviesť do svojho bytu sieť a naplno tak využívať služieb Orange Doma, sa môžu obrátiť na predajňu Orangeu v Pezinku.
 
(ts)
 

Ohodnoťte článok: