Kam idú dve percentá daní?

November 2009 / Prečítané 1341 krát
   Naše Občianske združenie Prevencia AD už štvrtý rok podporuje firma Linglaters (momentálne premenovaná na Kinstellar, s. r. o.). Vďaka nej sa nám podarilo už trikrát zorganizovať letný konský tábor. V tomto roku to bol víkendový pobyt (16.-18.októbra) v Penzióne Ranč v Šenkviciach pre deti zo sociálne znevýhodneného rodinného prostredia, ktorým finančné možnosti neumožňujú dovolenkovať pri mori alebo niekde na Slovensku.
   Deti v Šenkviciach prežili tri dni plné hier, smiechu, radosti, jazdy na koňoch a pohody s bezprostredným prijatím a akceptáciou, čo pre väčšinu z nich nie je samozrejmosť. Najväčšou odmenou pre nás bol úsmev na tvárach detí, ktorý vyjadroval spokojnosť a naplnenie ich očakávaní. S deťmi máme v úmysle stretávať sa i naďalej, najbližšie pripravujeme Mikulášske popoludnie a v jarných mesiacoch jednodňový výlet spojený tiež s jazdením na koňoch.
   Touto cestou chceme poďakovať pracovníkom Ranču v Šenkviciach za vytvorenie príjemnej domácej atmosféry a podnikateľke p. Burgerovej za sponzorský dar.
   Ak vás zaujali naše aktivity a chceli by ste poskytnúť svoje 2% daní na dobrú vec pre deti z pezinského okresu, neváhajte sa obrátiť na OZ Prevencia AD.
 
(ka)