Reakcia na článok Pezinský rádiodispečing Taxi

September 2009 / Prečítané 1887 krát
   Pán Hanusek, v Pezinčanovi č. 8/2009 som si prečítal, a som presvedčený, že aj ostatní kolegovia taxikári, s pobúrením Váš príspevok Pezinský rádiodispečing Taxi. Veľmi by ma zaujímal Váš „dôkladný prieskum“ poskytovania taxi-služieb na území mesta Pezinok. Uvádzate, že prieskum ukázal fakt, že v meste síce jazdia vozidlá označené „Taxi“, ale poskytujú službu ako osobná preprava, čo nie je v súlade so zákonom o vnútroštátnej taxislužbe.
   Akým právom si dovoľujete bez overenia zverejniť takýto fakt, ktorý nemáte podložený, pretože ja, aj mnohí moji kolegovia, máme vystavené koncesné listiny, na základe ktorej máme riadne povolenú činnosť taxislužby, máme urobené skúšky a vydané osvedčenia, na základe ktorých môžeme túto činnosť vykonávať.
   Ako môže niekto, kto si neoverí fakty, kto klame, osočuje všetkých bez rozdielu a tým poškodzuje dobré meno tých, ktorí spĺňajú všetky podmienky a vykonávajú svoju činnosť v zmysle zákona, ktorý uvádza nepravdivé a nepodložené informácie o konkurencii, ktorá poskytuje tie isté služby a v takej škále ako je poskytovaná a po núkaná, vôbec niečo takéto zverejniť?
   Ja a ostatní pezinskí taxikári pevne veríme, že občania mesta Pezinok, nebudú veriť klamárovi, ktorý zavádza a osočuje v snahe poškodiť moje dobré meno a dobré meno mojich kolegov, ktorí už niekoľko rokov poskytujú služby kvalitne, o čom svedčí množstvo spokojných Pezinčanov, ale aj ostatných klientov a budú aj naďalej využívať naše služby.
 
Miroslav Košut, pezinský taxikár
(Text neprešiel jazykovou úpravou)
 

Ohodnoťte článok: