Vianočné trhy 2008

November 2008 / Prečítané 3152 krát
   Mesto Pezinok, Pezinské kultúrne centrum a REVIA – Malokarpatská komunitná nadácia pozývajú na tradičné pezinské VIANOČNÉ TRHY, ktoré sa uskutočnia v dňoch 18. – 20. decembra (štvrtok, piatok a sobotu) na Radničnom námestí.
   Predaj vianočného tovaru (vianočné pečivo, kvetinové aranžmány, ľudovo-umelecké výrobky, oblátky, med, varené víno, občerstvenie a pod.) bude zabezpečovaný v stánkoch.
   Sprievodnými podujatiami budú kultúrny program, Vianočný bazár, Vianočný orloj a Vianočné dielne.
   Kultúrne programy sa uskutočnia na pódiu na Radničnom námestí vo štvrtok a piatok od 16.00 hod. a v sobotu od 10.00 hod.
   Riaditeľky kultúrnych inštitúcií v Pezinku pripravili v piatok od 16. do 18. hod. dobročinný Vianočný bazár. Výťažok z predaja vlastnoručne napečených dobrôt pôjde na podporu aktivít Občianskeho združenia Centrum pre rodinu Pezinok.
   Pozornosť návštevníkov trhov, podobne ako v minulých rokoch, bude iste pútať živý Vianočný orloj v oknách ľavého krídla Starej radnice. Panoptikum bude v interpretácii divadelného zoskupenia Desky a uskutoční sa v piatok o 16.00, 17.00 a 18.00 hod.
   Pre deti a rodičov pripravilo Epicentrum – Centrum voľného času Vianočné dielne, ktoré sa uskutočnia od 14.00 do 17.00 hod. priamo CVČ v Zámockom parku.
 
(mo)
 

Ohodnoťte článok: