Napísali sme pred 10 rokmi

Október 2008 / Prečítané 1510 krát
Pezinčan č. 10/1998

l   12. 10. primátor mesta Ivan Pessel za prítomnosti členov mestskej rady, podnikateľov a pracovníkov televízie slávnostne otvoril mestské televízne štúdio. O niekoľko dní, 16. 10. 1998 pezinská televízia odvysielala prvé obrazové spravodajstvo zo života mesta, nazvané Týždeň v Pezinku. 28. 10. sa uskutočnilo prvé živé vysielanie – priamy prenos relácie Hodinovka, na tému Bezpečnosť v meste.

l   Mesto Pezinok sa chystalo osláviť nedožité 90. narodeniny národného umelca, hudobného skladateľa Eugena Suchoňa, pezinského rodáka. V nedeľu 8. novembra sa v Dome kultúry uskutočnil slávnostný koncert Slovenskej filharmónie za účasti dirigenta Ľudovíta Rajtera.

l   Rímskokatolícka cirkev, farský úrad sv. Žigmunda v Grinave, Pastoračné centrum Božieho milosrdenstva Nádej v Grinave usporiadali v nedeľu 25. októbra Deň vďakyvzdania a Deň života spolu so spomienkou na 125. výročie narodenia významného cirkevného činiteľa Dp. Antona Filkoma.

l  Primátor mesta Ivan Pessel uverejnil v Pezinčanovi na záver volebného obdobia obšírne vyhodnotenie volebného programu Pre dobro mesta.

l   Uverejnili sme prvé kandidátky na volebné programy strán pred komunálnymi voľbami.
 
(r)

Ohodnoťte článok: