Po dramatickom finále víťazom Eurest

Júl 2008 / Prečítané 2128 krát
   V sobotu 28. júna sa na ihrisku FK Baník Pezinok uskutočnil 13. ročník populárneho turnaja v minifutbale NOVÝ ŽIVOT CUP 2008. Na turnaji sa zúčastnilo 19 mužstiev hlavne z Pezinka a blízkeho okolia. Prvenstvo z minulého ročníka obhajovalo mužstvo Nový Život Pezinok. Turnaj otvoril primátor Pezinka Mgr. Oliver Solga, ktorý zaželal zúčastneným mužstvám veľa športových úspechov.
   Po náročných a dramatických bojoch v základných skupinách nasledovalo štvrťfinále a semifinále. Náročnými bojmi sa do finále prebojovali tímy Nový Život Pezinok a Eurest s.r.o. Slovensko. Vo finálovom zápase, ktorý patril k najdramatickejším v histórii turnaja, bol úspešnejší Eurest, ktorý zvíťazil 4:3 až po strelách z pokutových kopov a získal tak prvýkrát víťazstvo na tomto turnaji.. V súboji o 3. miesto zdolali Škorpióni Pezinok Bororo Modra 5:4.
   Po skončení turnaja odovzdali ceny pre najlepšie družstvá a hráčov. Najlepším brankárom sa stal Daniel Tahotný z víťazného družstva a cenu pre najlepšieho hráča turnaja prevzal Jaroslav Štrofek z mužstva Nový Život. Ceny odovzdával poslanec NR SR a viceprimátor Pezinka Ing. Ján Čech.
   Organizátori ďakujú Mestu Pezinok, FK Baník Pezinok, sponzorom a všetkým, ktorí sa podieľali na vydarenom priebehu turnaja. Poďakovanie patrí tiež fanúšikom športu a kuchárom, ktorí navarili výborný guláš.
 Víťazné družstvo Eurest s.r.o Slovensko
(jš)

Víťazné družstvo Eurest s.r.o Slovensko

Ohodnoťte článok: