Prezentácia cvičných firiem v Obchodnej akadémii

Marec 2008 / Prečítané 1664 krát
  Druhý februárový týždeň sa uskutočnila prezentácia cvičných firiem, ktoré pôsobia v Obchodnej akadémii v Pezinku. Tento ročník bol už deviaty a prezentovalo sa na ňom deväť cvičných firiem – Hotel Karpatia, Galan, Fiat, CK Sunset, Royal, Prosit, CK extra Watour, CK Regional a Horský hotel Grand.
   Každá z cvičných firiem mala pripravenú prezentáciu, v ktorej predstavila svoje produkty či služby. Pozreli si ich učitelia, študenti, ale aj mnoho cudzích návštevníkov. Medzi hosťami bola aj Marta Marušincová zo Štátneho inštitútu odborného vzdelávania – Slovenského centra cvičných firiem, ktorá bola uchvátená a nadšená šikovnosťou žiakov. Páčili sa jej najmä firmy zamerané na náš vinohradnícky región a Slovensko. Prítomný bol aj bývalý študent školy Mgr. Tomáš Sodoma, ktorý bol nadšený prezentáciou tretiakov. Vychválil ich a trošku zaspomínal na svoje študentské časy.
   Cvičné firmy v Obchodnej akadémii v Pezinku sa pripravili tentoraz na prezentáciu zodpovedne. Uvidíme, čím nás prekvapia na budúci rok.
 
Zuzana Drinková
 

Ohodnoťte článok: