Zákazníci hodnotili obchody a prevádzky služieb

Február 2008 / Prečítané 2905 krát
   Aj v tomto roku Mesto Pezinok organizovalo celomestskú anketu Najlepšia predajňa roka v Pezinku. Bolo to už pätnástykrát, čo si najlepších vyberali priamo občania. Do hodnotenia sa zapojilo 82 respondentov, títo mali na anketový lístok uviesť predajňu či prevádzku, ktorú považujú za najlepšiu. Súťaž mala prvý raz štyri kategórie, k doterajším dvom (malé predajne, supermarkety) pribudli prevádzky služieb a prevádzky verejného stravovania. Cieľom celomestskej ankety je oceniť snahu o skvalitňovanie služieb obyvateľstvu.
Predajňa Bagety na ul. M.R. Štefánika

Predajňa Bagety na ul. M.R. Štefánika

 
V 1. kategórii – klasické predajne, najviac hlasov získala Bageta na ul. M. R. Štefánika. Ďalšie v poradí: 2. Potraviny CBA, ul. 1. mája, 3. Knihkupectvo Modul, ul. M. R. Štefánika, Papiernictvo Grell, Holubyho ul., Drogéria DM v Obchodnom centre Plus.
V 2. kategórii – super a hypermarkety, už po štvrtýkrát zvíťazil Hypermarket Tesco. Ďalšie poradie: 2. Supermarket Billa, 3. Hypermarket Hypernova.
V 3. kategórii – prevádzky služieb, najviac hlasov získala Rýchločistiareň Combi na Holubyho ul. (pri Dolnom kostole). Druhá priečka patrí Fotoateliéru na Radničnom námestí (Axamitová), tretia Kaderníctvu Eva a Mestskému informačnému stredisku.
V 4. kategórii – prevádzky verejného stravovania, prvenstvo získala reštaurácia Lalia, Holubyho ul. Ďalšie poradie: 2. reštaurácia U Magistra, ul. M. R. Štefánika, 3. Lahôdky u Katky, ul. M. R. Štefánika.
 
(mo)

Ohodnoťte článok: