Revia ďakuje za pomoc a podporu

Január 2008 / Prečítané 1741 krát
   Revia – Malokarpatská komunitná nadácia ďakuje dobrovoľníkom a darcom, ktorí pomohli pri organizácii Vianočného charitatívneho bazára a Živého pezinského orloja a prispeli finančne do verejnoprospešnej zbierky. Výťažok 11 tis. Sk bol znásobený rovnakou sumou z nadácie SPP a bude použitý na bezbariérový prístup do Základnej školy na Fándlyho ul. v Pezinku.
   Taktiež ďakujeme darcom, ktorí zakúpili knihy 84 deťom zo sociálne znevýhodnených rodín v hodnote vyše 17 tisíc korún. Projekt Otvor srdce, daruj knihu, nadácia Revia realizovala s Knihkupectvom Modul.
   Vďaka patrí aj darcom, ktorí sa zapojili do verejnej zbierky SMS pre komunitu. V termíne 1. 10. – 31. 12. 2007 bolo poslaných 230 darcovských sms správ. Výťažok bude známy na konci marca t.r. a poputuje 1. stolnotenisovému klubu Slovkarpatia Pezinok na vybudovanie bezbariérového prístupu do stolnotenisovej haly v ZŠ Na bielenisku.
   Ďakujeme, že ste nám počas celého roku 2007 prejavovali svoje sympatie, pomoc a podporu ako aj svoj čas, energiu, nápady, finančné či nefinančné dary na zmysluplné projekty.
 
 (Revia)
 

Ohodnoťte článok: