Finále Slovenského pohára v basketbale

December 2007 / Prečítané 1430 krát
   Po minuloročnom 4. mieste v Slovenskom pohári basketbalistov majú hráči SKANSKA Pezinok príležitosť toto umiestnenie ešte vylepšiť. Finálový turnaj tejto súťaže sa totiž uskutoční v Pezinku.
   Tohtoročnú púť pohárom začali Pezinčania v 1. kole dvoma vysokými víťazstvami nad Legatom Svit. Vo štvrťfinále vyradili extralihové TU Košice, keď rozhodlo domáce víťazstvo o 31 bodov, čím si druhý rok po sebe vybojovali účasť vo finálovom turnaji Slovenského pohára.
   Ten sa uskutoční v dňoch 21. a 22. decembra v pezinskej športovej hale na Komenského ulici. V piatkovom semifinále sa najskôr o 16.30 hod. stretnú SKANSKA Pezinok s MBK Handlová a o 19.00 hod. si zmerajú sily MBK Komárno s ESO Lučenec. V sobotu 22. 12. o 15.30 hod. je na programe zápas porazených semifinalistov o 3. miesto a vyvrcholením celého turnaja bude finálový zápas o 18.00 hod., po ktorom bude nasledovať vyhlásenie výsledkov a odovzdanie ocenení.
   Veríme, že aj v predvianočnom čase si basketbaloví fanúšikovia nájdu cestu do športovej haly a v hojnom počte prídu povzbudiť našich basketbalistov v bojoch o druhú najcennejšiu slovenskú trofej.
 
(pr)

Ohodnoťte článok: