Vianoce s Reviou

December 2007 / Prečítané 1341 krát
   Počas adventu pripravila nadácia Revia aj tento rok už tradičné darčeky pre ,,malých aj veľkých". Prežite aj vy adventný čas spolu s nami a zapojte sa do našich aktivít. Stále pokračuje projekt Otvor srdce, daruj knihu. Až do 31. 12. 2007 máte možnosť potešiť deti zo sociálne znevýhodnených rodín a splniť ich vianočné želanie zakúpením knihy v Knihkupectve Modul na Štefánikovej ulici v Pezinku.
   Do 31. decembra máte zároveň možnosť poslať SMS v sume 30 Sk v tvare DMS REVIA na číslo 877. Podporíte tým vybudovanie bezbariérového prístupu do stolnotenisovej haly v ZŠ Na bielenisku v Pezinku.
   Našim darčekom pre vás bude aj tento rok Živý pezinský orloj v nárožnom arkieri Starej radnice na Radničnom námestí v Pezinku, ktorý sa uskutoční počas Vianočných trhov dňa 21. 12. 2007, každú polhodinu od 16.25 – 19.00 hod. Vianočný orloj bude tradične v réžii nadácie Revia a divadelného zoskupenia Desky. Okrem toho budete môcť zároveň ochutnať aj vianočné dobroty vlastnoručne upečené zástupcami pezinských inštitúcií, ponúkané vo Vianočnom bazári organizovanom v spolupráci s Mestom Pezinok. Výťažok z predaja vianočného pečiva poputuje tento rok na vybudovanie bezbariérového prístupu do ZŠ na Fándlyho ulici v Pezinku.
   Nadácii Revia sa podarilo získať grant z programu Nadácie SPP Pridáme sa. Pridajte sa aj vy k nám, kúpte si koláčik v našom Vianočnom bazári a k vyzbieraným peniazom prispeje rovnakou čiastkou aj Nadácia SPP.
   V mene všetkých obdarovaných vopred srdečne ďakujeme a želáme vám príjemné adventné chvíle.

REVIA – Malokarpatská, komunitná nadácia
 

Ohodnoťte článok: