Vážim si prácu pracovníkov Mesta

December 2007 / Prečítané 2033 krát
   V roku 2005 som sa prisťahovala na Hroznovú ulicu na Muškáte. Keďže mám ťažký zdravotný postih, požiadala som MsÚ, odbor životného prostredia, konkrétne Ing. Miloša Bačáka, o vyhradenie parkovacieho miesta pre môj osobný automobil.
   Ešte skôr, než som sa nasťahovala, bola značka ZŤP na parkovisko namontovaná. Pritom s Ing. Bačákom som sa vôbec nepoznala. Aj ďalšia moja skúsenosť sa týka tohto pracovníka Mesta. Pri pohľade z balkóna som sa pozerala na deti na detskom ihrisku, ktoré sa hrali pár krokov od otvorených kanálov, prikrytých len drevenými doskami. Pre mňa to bol pohľad hrôzy. Určite si viete predstaviť dôsledky. Nevydržala som a ohlásila som to na MsÚ. Po krátkej dobe prišiel Ing. Bačák, aby si overil skutočnosť. Vtedy som ho videla prvýkrát. Za tri dni boli otvory na kanáloch bezpečne uzavreté, za čo mu veľmi ďakujem. Je mi len ľúto, že závadu nehlásil ani jeden z rodičov detí.
   Tretiu skúsenosť som mala pri overovaní totožnosti. V budove MsÚ je advokátska kancelária, kde bolo veľa ľudí. Nabrala som odvahu a zašla som na matriku i keď neboli stránkové dni. Požiadala som pracovníčku o overenie podpisu. Táto mi bez váhania podpis overila. Škoda, že neviem jej meno, ale aj tak ďakujem.
   Prečo o tom píšem? Verte, že ťažko sa mi čítajú negatívne články v časopise Pezinčan na adresu nášho MsÚ. Ja si prácu jeho pracovníkov vážim, pretože pracujú príkladne v prospech nás občanov. 
Anna Šoltová
 

Ohodnoťte článok: