Koncerty v bare u Švarca

Október 2007 / Prečítané 1631 krát
   Od 28. októbra 2004 sa snaží obohatiť hudobný život v Pezinku projekt MUSICMANIA. Rock bar u Švarca bol už v minulosti miestom, kde sa hrávali koncerty, ktoré mali tú pravú klubovú atmosféru. Rozšírením priestorov vznikli podmienky na vytvorenie klubu, ktorý by ponúkal isté pravidelné hudobné menu. A tak sa štvrtky stali dňami D, kedy si ku Švarcovi nachádzajú cestu priaznivci klubových koncertov už nielen u nás. Za symbolický honorár tu koncertovalo 38 kapiel. Koncerty v rámci projektu Musicmania sú pre divákov (v dnešnej dobe netradične) zadarmo.
   Ako podporný prvok projektu bola vytvorená Marekom Belanom web stránka www.musicmania.sk , ktorá obsahuje informácie o pripravovaných koncertoch, o kapelách, sú tu fotografie a fórum.
   Koncepcia ráta aj s rovnomennou televíznou reláciou Musicmania, ktorej obsahom budú live videoklipy z hudobných podujatí v Pezinku. Na svete sú štyri diely tejto relácie, ktoré uvidíte aj v TV Pezinok.
   Najbližšie koncerty v bare u Švarca: 8. 11. Švablast, Dogma, 22. 11. Stará škola, 6. decembra Krtinec, 13. 12. Vadím polke Blavy. Na stretnutia sa tešia autori projektu Petter Bittner a Paľo Švarc.


(bp)
 

Ohodnoťte článok: