Večer bojových umení

Október 2007 / Prečítané 3600 krát
  Prvý Večer bojových umení mesta Pezinka máme úspešne za sebou. O tom, že podujatie bolo úspešné, svedčí nielen zaplnená Judo hala, ale aj búrlivý potlesk fanúšikov. Priaznivci bojových umení svojim potleskom potvrdili realizátorom tejto športovo-charitatívnej akcie, že majú záujem vidieť aj nasledujúce ročníky.
   V bohatom programe vystúpili exhibičná skupina FIRST J., 1. JUDO CLUB, Klub bojového umenia Kóketsku Kishi Dó, Klub bojových umení Styx-fighters, Klub bojového umenia Aikidó, Športový klub Taekwondoo, Športový klub Karate, Športový klub Kickbox a Inštruktori Mestskej polície v Pezinku.
   V mene organizátorov ďakujem všetkým nadšencom, ktorí prijali naše pozvanie a predviedli divákom svoje umenie. Ďakujem samozrejme tiež sponzorom podujatia, taktiež mediálnym partnerom, ktorí nám zabezpečili aj fotografie i kompletný záznam na DVD nosiči. Nakoľko sa jedná o charitatívnu akciu, dovolím si menovite poďakovať aspoň niektorým: VPS s.r.o., TV Pezinok a časopisu Pezinčan. Vďaka tiež vzácnej návšteve z MV SR a Mgr. Ľudovítovi Farbulovi za osobnú angažovanosť pri zabezpečovaní ojedinelého podujatia. Slová uznania patria 1. Judo Clubu a manažérovi Styx Fighters Gym za perfektnú spoluprácu a celkové zladenie akcie.
Miroslav Schlesinger, výkonný riaditeľ OZ SPK
 

Ohodnoťte článok: