Krv darovalo 20 darcov

Matej Belan / Október 2007 / Prečítané 2324 krát
   V pondelok 24. septembra sa uskutočnil v priestoroch Klubu dôchodcov na Hrnčiarskej ulici v poradí už tretí odber krvi, ktorý pripravil Miestny spolok Slovenského Červeného kríža Pezinok II. v spolupráci s Národnou transfúznou stanicou Bratislava a Mestom Pezinok. Tentokrát prišlo darovať krv 23 bezpríspevkových darcov, odber zrealizovali od dvadsiatich. Traja boli prvodarcovia. Krv darovali (v zátvorkách je počet odberov):
   Štefánia Libantová (3), Ľubomír Tahotný (19), Miroslav Orságh (32), Milan Vrbik (8), Janka Smažáková (53), Renáta Sasková (4), Peter Pastír (prvodarca), Igor Kapec (14), Martin Morák (6), Marcel Piliar (5), Emília Lomjanská (50), Jozef Špoták (23), Matej Belan (10), Jana Krupová (3), Renáta Petrášová (prvodarca), Mária Nemcová (5), Marián Vojtek (4), Kamil Butaš (8), Zdena Noskovičová (4), Eva Jakušová (prvodarca). Ďakujeme.
   V rámci odberu sa darcovia mohli oboznámiť s činnosťou MS SČK Pezinok II. Ďalší odber krvi sa uskutoční až na budúci rok, a to 14. januára od 8.00 do 11.00 hod. v Klube dôchodcov na Hrnčiarskej č. 44 v Pezinku. Zároveň dávame do pozornosti našu novú webovú stránku: www.msck-pezinok.blog.cz , kde sa dozviete všetky informácie o aktuálnom dianí v miestnom spolku.
Matej Belan, predseda MS SČK Pezinok II.
 

Ohodnoťte článok: