Program Vinobrania

September 2007 / Prečítané 2337 krát
Dôležité telefónne stanice
Mestská polícia 159, 6901 182
Obvodné odd. PZ 641 23 33
Poliklinika Pezinok - pohotovosť 155
Informácie
Mestský úrad Pezinok, Radničné nám. 7
tel. 033/690 11 02, fax 033/641 23 03
e-mail: eva.lupova@msupezinok.sk

Informačné centrum Pezinok, Radničné nám. 9, otvorené piatok – nedeľa od 9.00 do 21.00 hod.
tel. 033/690 11 07, fax 033/641 23 03
e-mail: informacne.centrum@msupezinok.sk

Podnikateľský referát MsÚ Pezinok,
Radničné nám. 7, tel. 033/690 11 25
 

 

PIATOK- 21. septembra 2007
18.00  Slávnostné otvorenie mestskej viechy – Mestská vínotéka
 
 AKCENT LIVE + Martin JAKUBEC  FUNNY FELLOWS


Tribúna na Radničnom námestí

18.30  JUNIOR BRASS QUINTET – fanfárový koncert
19.00  PEZINČANIA PEZINČANOM – program zostavený z profesionálnych i neprofesionálnych účinkujúcich z Pezinka
21.30  FUNNY FELLOWS
23.00  AKCENT LIVE + Martin JAKUBEC
0.00  DISCOSHOW
– DJ SABKO (hip hop music)
 – DJ SLAVO-C (progresive house – club music)
 (X SOUND PRODUCTIONS)
 
 BELASÍ  

Tribúna pred Zámkom

17.00  PRVÝ DÚŠOK – slávnostné otvorenie Vinobrania 2007 Fanfáry – JUNIOR BRASS QUINTET
18.00- 0.30  COUNTRY VEČER - ARION A ICH PRIATELIA
18.00  ATAK
19.00  HAD – Ivo Weiss
19.30  BG TIME
20.30  COUNTRY DOSTAVNÍK
21.30  ARION
22.30  BELASÍ
23.30  BUKASOVÝ MASÍV

 
 

SOBOTA - 22. septembra 2007
   
 EXIT 40 + Karol KUČERA  ANTA AGNI – ohňová show

 Tribúna na Radničnom námestí

10.00  Reprodukovaná hudba + ELIJANA
11.00  ŠERMIARI
11.30  BOJOVÉ UMENIA SAMURAJOV
12.30  TUKY BAND
14.00  Petra KEPEŇOVÁ
15.30  SEREDSKÝ DIXILAND BAND
17.00  Dušan GRÚŇ
18.00  Ivana POLÁČKOVÁ
19.30  ALOJZ
20.35  ANTA AGNI – ohňová show
21.00  OHŇOSTROJ – OHNIVÉ SRDCE
21.40  ABBA STARS
23.00  EXIT 40 + Karol KUČERA
   
 ABBA STARS  Petra KEPEŇOVÁ

  Tribúna pred Zámkom

11.00  Reprodukovaná hudba
12.00  MŠ LIENKA zo Smoleníc – folklórne pásmo
13.30  FS STUDIENKA
15.00  ŠENKVICKÁ MUZIKA
16.30  CIGÁNSKI DIABLI
18.00  ĽUDOVÁ HUDBA PETRA KUŠTÁRA
19.30  Program generálneho partnera VITIS, s.r.o. – CHIKI LIKI TU-A
21.00  PII JEM + MATELKO + MALEVIL
22.15  HT
23.30  FEELME
0.30  DISCOSHOW
 – DJ SABKO
(hip hop music)
 – DJ SLAVO-C
(progresive house – club music)
  (X SOUND PRODUCTIONS)


 

NEDEĽA - 22. septembra 2007
10.00  POŽEHNANIE ÚRODY – tribúna pred Zámkom
11.00  ALEGORICKÝ SPRIEVOD (ulice Sládkovičova – M. R. Štefánika – Radničné nám. – Holubyho)
ŠERMIARI - jednotlivé vystúpenia v meste
 
 Dychová hudba VEČERKA (ČR)

Tribúna na Radničnom námestí

12.30  Folklórny súbor MLADOSŤ
13.15  Folklórny súbor z Iloku (Chorvátsko)
14.15  Program z partnerského mesta MOSONMAGYARÓVÁR (Maďarsko)
15.15  Program z partnerského mesta NEUSIEDL AM SEE (Rakúsko)
16.15  Martin BABJAK (doprovod Daniel Buranovský)
17.30  PETER LIPA
19.00  ARION
   
 PETER LIPA  Martin BABJAK

 Tribúna pred Zámkom
13.00-21.00  POPOLUDNIE S DYCHOVKOU
13.00  Dychová hudba GRINAVANKA
14.15  Dychová hudba ŠARFIANKA
15.30  Detská dychová hudba – VESELÁ MUZIKA  z Ratíškovíc (ČR)
16.45  Dychová hudba DOLANČANKA
18.00  Víťaz Dychovky v preši 2007 BOJNICKÁ KAPELA
19.15  Dychová hudba VEČERKA (ČR)
 
 
SPRIEVODNÉ PODUJATIA
VÝSTAVY:
ZANECHAŤ STOPU – Štefan Prokop (Mestské múzeum)
SAMORASTY – DREVOREZBY – diela zo stromov, vínnej révy, z prírody. Autori: Oskar Mihok, Jozef Nosáľ, Vlado Vizner (Kultúrne centrum).

INÉ PODUJATIA:
21. 9. KTO JE KTO V CESTOVNOM RUCHU V BRATISLAVSKOM SAMOSPRÁVNOM KRAJI – seminár (o 9.30 hod. na Mestskom úrade v Pezinku, Radničné nám. 7)

21. 9. O POHÁR MESTA PEZINKA – súťaž profesionálnych a dobrovoľných hasičov v požiarnickom športe (o 14.00 hod. na Hasičskom ihrisku pri Rozálke)

22.- 23. 9. VÝSTAVA VÍN VITIS, s.r.o.
(nádvorie Zámku)
 
sobota:
09.00 hod. – Otvorenie Výstavy vín spojenej s ochutnávkou
10.00 hod. – Odovzdávanie ocenení, Dychová hudba Vištučanka
15.00 hod. – Hudobná skupina MIX

nedeľa:
09.00 hod. – Otvorenie výstavy vín spojenej s degustáciou
13.00 hod. – Dychová hudba Vištučanka
15.00 hod. – Hudobná skupina MIX

22. 9. FYZULNAČKA – 5. ročník medzinárodnej súťaže vo varení fazuľovej polievky (od 9.00 do 16.00 hod. na Potočnej ul.)
22. 9. JAK SA VOLAKEDY V PEZINKU PREŠOVALO – ukážky prešovania hrozna (od 9.00 do 16.00 hod. na Potočnej ulici).
22. 9. NOKIA N-SERIES OPEN STUDIO – stan pred predajňou NOKIA na Holubyho ul. 31
21. – 23. 9. PEZINSKÝ PERMONÍK – 13. ročník medzinárodnej výstavy a burzy minerálov, fosílií a drahých kameňov, Kultúrne centrum a zlatokopecká ulička vedľa na Farskej ulici
21. – 23. 9. POULIČNÉ RYŽOVANIE ZLATA – 8. ročník, Farská ulica
21. – 23. 9. PEKÁRSKA SHOW – Radničné námestie
21. – 23. 9. TRAVEL STAGE – javisko pred Travel cafe na Holubyho ul. 21
21. – 23. 9. VÝSTAVA POĽNOHOSPODÁRSKEJ TECHNIKY (najmä vinohradníckej) – parkovisko pred autoservisom na rohu Šenkvickej a Trnavskej ul.
21. – 23. 9. MALOKARPATSKÝ ZRAZ KARAVANISTOV – Areál zdravia Rozálka
21. – 23. 9. STRETNUTIE PILOTOV VETERÁNOV – Horský hotel Stupy
12. 7. – 23. 9. FAKTY/ARTEFAKTY – Bienále plastiky malého formátu Pezinok – tvorba absolventov umeleckých škôl po roku 1990, Renesančný dom na ul. M. R. Štefánika č. 2.
 

Ohodnoťte článok: