Ad: Sľubovali jednodňovú chirurgiu

Valentína Bajcsiová / August 2007 / Prečítané 2540 krát
   V minulom čísle Pezinčana som si prečítala článok Eriky Figurovej Sľubovali jednodňovú chirurgiu..., v ktorom ma označila za liečiteľku s prepojením na ruskú sektu Anastázia a nazvala moju liečebnú činnosť šarlatánstvo, šalamúnstvo a zaklínačstvo. Dôrazne sa ohradzujem proti takémuto označeniu. Je to zlomyseľnosť. V prvom rade, nie som prepojená na žiadnu sektu, pomenovanie zdravotného centra je podľa mena mojej vnučky, v druhom, nejde o žiadne šarlatánstvo, pisateľka moju liečebnú činnosť vôbec nepozná, mimochodom mám ju povolenú ministerstvom zdravotníctva.
  Som pôvodom Ukrajinka, na Slovensku žijem šestnásť rokov a od roku 2001 mám slovenské štátne občianstvo. Liečiteľskou činnosťou sa zaoberám 50 rokov.
   Moja liečiteľská činnosť spočíva v uplatňovaní Bowenovej terapie, ktorou sa harmonizuje a vyrovnáva energia v človeku a odstraňuje napätie. Lieči sa tiež široký rozsah telesných disfunkcií.
   Masáže sa robia na masážnom lôžku. Je to regeneračné a relaxačné lôžko, na ktoré mám slovenský certifikát. Robí sa na ňom rehabilitácia krčnej a bedrovej chrbtice na uvoľnenie chrbtových svalov, zmenšenie tukových vrstiev, zlepšenie cirkulácie krvi a lymfy. Pôsobením týchto účinkov na ľudský organizmus umožňuje realizovať efektívnu prevenciu a regeneráciu v širokom rozsahu onemocnení. 
Valentína Bajcsiová

Ohodnoťte článok: