Atlantída – oddych i kreatívna práca

Apríl 2007 / Prečítané 1564 krát
   Daj oddýchnuť stereotypu, nechaj sa strhnúť kultúrou a umeleckými aktivitami, ktoré na teba čakajú v týždni od 1. do 7. júla. Príď do Epicentra – Centra voľného času so svojimi kamarátmi alebo sám a uvidíš, že tvoje očakávania naplníme, hlad po dobrodružstve zasýtime a skryté túžby (rozvinúť svoj potenciál, samozrejme) uplatníme.
   Oddych spolu s príležitosťou kreatívne pracovať prinášajú tento rok aj celkom nové workshopy – historický šerm, spirituály, scénické tance, herecké improvizácie, mozaiky, košikárstvo či drevospracovanie. Nebude chýbať ani osvedčená exotika brušných tancov či hry na africké bubny a mnohé iné.
   Atlantída to nie sú len workshopy. Celý týždeň bude v Zámockom parku k dispozícii internet, bufet, čajovňa. Budú sa predávať ručne vyrobené predmety, môžete si zahrať pingpong, stolný futbal alebo sa zabaviť v detskom kútiku. Večer zase hrajú pre vás divadlá a kapely. Ak sa obávate, že vám to polezie na nervy, na lezenie máme lezeckú stenu a na skákanie trampolínu. Festival Atlantída, vhodný tiež do dažďa, v prípade nepriazne počasia nájdete v Dome kultúry. Hoci skvelý priebeh festivalu vytvárate predovšetkým vy – jeho účastníci, predsa len si želáme slnečno a teplo.
   Na vaše otázky už máme prichystané odpovede na tel. č. 033/ 641 2020 alebo 0911 402 021. Stránka www.epicentrum.org/atlantida  spolu s Centrom voľného času sa tešia na vašu návštevu, o organizátoroch ani nehovoriac.
(MA)

Ohodnoťte článok: