Úspešná zbierka v rámci Dňa narcisov

Apríl 2007 / Prečítané 2468 krát
Jedna z hliadok pezinských skautov.   Organizátori dobrovoľnej finančnej zbierky DEŇ NARCISOV 2007 v Pezinku – Liga proti rakovine a Klub VENUŠA Pezinok – vyhodnotili tohtoročnú akciu, ktorá sa uskutočnila 13. apríla.
   Na organizovaní v Pezinku sa podieľali Klub Venuša a skauti 61. zboru Modrý oblak. Do zbierky sa zapojili dobrovoľníci zo základných škôl (ZŠ Orešie, Na bielenisku, Holubyho), stredných škôl (SOU na Komenského ul., Obchodná akadémia, Gymnázium), miestna organizácia Únie žien, Územný spolok Červeného kríža (ZO Pezinok, Limbach a Malacky) a obecné úrady vo Viničnom a Slovenskom Grobe. Klub Venuša s dobrovoľníkmi vyzbieral 152 568 Sk, skauti ďalších 34 411 Sk.
   Je potešiteľné, že v tomto roku sa rozšírili rady dobrovoľníkov, ktorí sa pridali k tejto humánnej zbierke. Aj preto bol výsledok taký skvelý. Dôležitou vlastnosťou bola aktivita všetkých zúčastnených hliadok. V obciach boli hliadky na uliciach a zapojili sa aj základné školy.
   Touto cestou chcem poďakovať všetkým, ktorí sa podieľali na zbierke i tým, ktorí akoukoľvek sumou prispeli na túto humánnu akciu. Ďakujeme, že pomáhate plniť poslanie Ligy proti rakovine.
Anna Štilhammerová, vedúca klubu Venuša

Ohodnoťte článok: