Pekné chvíle pri pesničke

Milan Oravec / Marec 2007 / Prečítané 1715 krát
   Vo štvrtok 22. februára sa uskutočnila v Dome kultúry po prvý raz akcia Zaspievajte si s nami. Je to stretnutie prevažne starších ľudí, ktorí si radi zaspievajú a hľadajú príjemnú spoločnosť. ,,Nemáme ambíciu nacvičovať programy, jediným našim zámerom je prežiť pekné spoločné chvíle pri pesničke, vypočuť si básničku či vtip, porozprávať sa, nadviazať nové priateľstvá. Kultúrne centrum nám raz za mesiac poskytne priestor, ktorý využijeme na príjemné stretnutie, ktoré si obsahovo sami pripravíme. Na našej akcii sa môže zúčastniť ktorýkoľvek Pezinčan, či je organizovaný alebo neorganizovaný. Uvítame, keď prídu medzi nás starší pezinskí muzikanti, ktorí už nehrajú v žiadnych kapelách, ale chceli by prispieť k našej spoločnej zábave," povedala nám organizátorka Eva Wengová.
   Na februárovom stretnutí sa o výbornú náladu postarali harmonikár Janko Veselý, klarinetista Mirko Pisárik, básničky zarecitovala Anka Šavarová.
    Chcete sa aj vy dobre zabaviť? Príďte na ďalšie stretnutie, ktoré sa uskutoční v našom kultúrnom stánku v piatok 27. apríla.
(mo)
 

Ohodnoťte článok: