Kickboxeri zažiarili v Košiciach

Február 2007 / Prečítané 1535 krát
   V Košiciach sa v piatok 2. februára uskutočnilo vyhodnotenie najúspešnejších kickboxerov za rok 2006. V hodnotení jednotlivcov sa na 4. mieste umiestnila Svatava Špániková z Karate – kickbox klubu Pezinok, medzi klubmi obsadil náš klub veľmi pekné 3. miesto.
   Na druhý deň sa v košickej Infiniti aréne konalo 3. kolo Slovenského pohára seniorov v kickboxe. Pretekári Karate – kickbox klubu Pezinok už tradične výborne reprezentovali naše mesto a klub keď v konkurencii 167 pretekárov z 25 klubov celého Slovenska získali viacero výborných umiestnení: Svatava Špániková (1. miesto semi kontakt aj light kontakt, ženy do 60 kg), Michal Peniak (1. miesto semi kontakt aj light kontakt, muži nad 91 kg), Zuzana Gregušová (1. miesto semi kontakt a 2. miesto light kontakt, ženy do 55 kg), Michal Sedláček (1. miesto full kontakt a 2. miesto light kontakt, muži do 91 kg), Miloš Mihály (1. miesto semi kontakt a 3. miesto light kontakt, muži do 67 kg), Peter Nemilý (1. miesto light kontakt a 3. miesto semi kontakt, muži do 75 kg), Tomáš Chmela (2. miesto light kontakt, muži do 67 kg), Marek Hajtmánek (2. miesto full kontakt, muži nad 91 kg), Alexandra Horáková (3. miesto semi kontakt aj light kontakt, ženy do 55 kg).
   Týmito výbornými výsledkami si viacerí pretekári Karate – kickbox klubu Pezinok vybojovali nominácie na marcové reprezentačné turnaje.
(mh)
 

Ohodnoťte článok: