Turnaj o pohár záchranárov

December 2006 / Prečítané 1586 krát
MODRA – V sobotu 18. novembra usporiadal Dobrovoľný hasičský zbor (DHZ) Pezinok-mesto 5. ročník minifutbalového turnaja o Pohár záchranárov.
Turnaj sa konal v Športovej hale Základnej školy Ľ. Štúra v Modre. Zúčastnili sa na ňom hasiči z DHZ Pezinok, G4S, dve družstvá z Hasičského a záchranného útvaru Bratislava, Drevony a policajti z Modry, Pezinka a dopraváci. Z náročných bojov v skupinách vzišla štvorica najlepších: Polícia Pezinok, Polícia Modra, G4S a DHZ Pezinok. Do finále postúpili družstvá Polície Pezinok a DHZ Pezinok. Víťazom turnaja sa stali pezinskí policajti, ktorí obhajovali minuloročný triumf, keď hasičov porazili 4:1. V súboji o tretie miesto sa presadili policajti z Modry.
Organizátori ďakujú sponzorom a spoluorganizátorom: Pekárňam Častá, RSB Pezinok, Gustávovi Turčinovi, Pavlovi Kopčíkovi, Petrovi Lapšanskému, Svetozárovi Gábrišovi, Ivanovi Jakubíkovi, Jozefovi Rybárikovi, Michalovi Fleischhackerovi, Rasťovi Oravcovi, Božke, Zdenke z KC Pezinok, Dodimu, OR HaZZ Pezinok, Františkovi Debnárovi a ďalším, bez ktorých by sa toto podujatie neuskutočnilo.

Ohodnoťte článok: