Ahoj z week&weekend

December 2006 / Prečítané 2072 krát
Na dvere nám pomaly klope koniec roka a tak by sme hneď v úvode chceli všetkým našim terajším aj budúcim zákazníkom zaželať šťastné sviatky v dobrej pohode a úspešný nový rok plný pozitívnych dní a splnených prianí...Našim najväčším prianím je, aby ste aj naďalej u nás svoj čas príjemne strávili a odchádzali spokojní a dobre naladení.
Práve 8. 12. to bol rok, čo sa dvere reštaurácie otvorili prvýkrát a tento deň sme spolu so zákazníkmi aj patrične oslávili, každý zákazník dostal ručne vyrobenú medovníkovú škatuľku so zľavami rôznej výšky vo vnútri. O tom, že šťastie nechodí po horách sa presvedčil aj jeden náš stály zákazník, ktorý si vyžreboval pri svojej návšteve hneď dve škatuľky so zľavami 100%.
Od prvého decembra sme uviedli novinku Chicken Pita, čo je chlieb mediteránskeho pôvodu v tvare placky plnený kuracím mäsom, šťavnatou zeleninkou a lahodným majonézovým dresingom a jeho predaj zatiaľ svedčí o veľkej obľúbenosti.
Čoraz viac sa využíva možnosť zavolať na naše t.č. 0910 653 265 a objednať si jedlo vopred, hoci už ste aj na ceste k nám. Výhodou je, že jedlo už čaká na vás čerstvo pripravené. Pritom všetkom príprava jednej porcie vyžadujúca si najdlhší čas je len 6 minút a na rýchlosti obsluhy stále pracujeme. Pre zákazníkov neobslúžených v stanovenom čase pripravujeme od nového roka malé odškodnenie. Tešíme sa na vašu návštevu!