Ahoj z week&weekend

Október 2006 / Prečítané 2010 krát

l Čo sa udialo v reštaurácii rýchleho obslúženia v poslednom období?
– Teší nás, že reštaurácia mladých si nachádza stále nových priaznivcov. Pre našich zákazníkov pripravujeme stále nové prekvapenia a akcie, a to aj mimo priestorov reštaurácie. Tí pozornejší určite postrehli tváre našej obsluhy v našom stánku počas vinobrania, tiež sme sa stali sponzorom a výhradným dodávateľom občerstvenia na Stredoeurópskom pohári westernového jazdenia v areáli Rozálka. Posledné septembrové dni sa vznášala okolím vôňa horúcej čokolády, za ktorú sa platilo len úsmevom a deti sa tejto pochúťke môžu ďalej tešiť zdarma po celý október v rámci spolupráce s Mestskou knižnicou. Povestný piatok trinásteho sa u nás zmenil na pozitívny a šťastný deň 13% zľavou z našich produktov.
Pre veľký záujem nielen najmenších, ale aj tých skôr narodených zákazníkov sme ponuku hračiek v menu „weekáčik“obohatili aj doplnkami, ako sú prívesky, perá atď.
l Čo nového pripravujeme v našej rýchlokuchyni?
– Raňajkové menu sme obohatili o obľúbené toasty, ktoré sa dajú kúpiť aj samostatne, s jesennými listami padla aj cena ww pork junior sendviča. Okrem toho náš interiér, mimochodom bezbariérový, vás očakáva v novom atraktívnejšom stvárnení.
l A na čo sa môžete tešiť nabudúce?
– Len tri slová: „nechajte sa prekvapiť.“


Ohodnoťte článok: