PROGRAM VINOBRANIA V PEZINKU

September 2006 / Prečítané 2955 krát

SPRIEVODNÉ PODUJATIA

RADNICA – CAFÉ, BAR, RESTAURANT
PIATOK, 15. septembra

20.00   FEELME

SOBOTA, 16. septembra

20.00  STARÁ JEDÁLEŇ


 

Kráľovná vína 2006 Zuzana Čierna (v strede), vpravo 1. vicekráľovná Lucia Slezáková, vľavo 2. vicekráľovná Eva Jakušová.

 

 

 

TURECKÝ DOM NEDEĽA, 17. septembra

20.00  NECH ŽIJE VÍNNA RÉVA koncert AD UNA CORDA

 

TRAVEL STAGE, Holubyho 21
PIATOK, 15. septembra

13.00-16.00  Detské moderované odpoludnie (súťaže, hry, maľovanie...)
16.00  Rain (koncert bratislavskej kapely
17.00  Pezinok – Včera i Dnes s Lajem (moderovaná videoprojekcia o Pezinku, jeho okolí, víne a o všetkom čo by ste si v ňom určite nemali nechať ujsť v podaní pezinského rozprávača Strýca Laja)
18.30  ČSSR nostalgia párty (tanec cez najväčšie slovenské a české hity vybavuje kapela Starmania). V prestávkach zaujímavé a hlavne zábavné divácke súťaže, pričom najdôležitejšou súťažnou pomôckou bude víno a burčiak.

SOBOTA, 16. septembra

13.00-16.00 Detské moderované odpoludnie (súťaže, hry, maľovanie...)
16.00 Big Deal (koncert hlohoveckej kapely)
17.00 Pezinok – Včera i Dnes s Lajem (moderovaná videoprojekcia o Pezinku, jeho okolí, víne a o všetkom čo by ste si v ňom určite nemali nechať ujsť v podaní pezinského rozprávača Strýca Laja)
18.30 Rock&Roll oldies párty (tanec cez najväčšie svetové rockové hity vybavuje kapela Big Deal). V prestávkach zaujímavé a hlavne zábavné divácke súťaže, pričom najdôležitejšou súťažnou pomôckou bude víno a burčiak.

 

INÉ PODUJATIA
MALOKARPATSKÝ ZRAZ CARAVANISTOV
, Areál zdravia Rozálka.

VÝSTAVY:
VERONA PROKOPOVÁ
, Galéria PROKOP, Potočná ulica
10 ROKOV ČASOPISU PEZINSKÝ PODNIKATEĽ, Minigaléria Domu kultúry.

Dôležité telefónne stanice
Mestská polícia 159, 6901 182
Obvodné odd. PZ 641 23 33
Poliklinika Pezinok - pohotovosť 155

Informácie
Mestský úrad Pezinok, Radničné nám. 7
tel. 033/690 11 02, fax 033/641 23 03
e-mail: eva.lupova@msupezinok.sk

Informačné centrum Pezinok, Radničné nám. 9
tel. 033/690 11 07, fax 033/641 23 03
e-mail: informacne.centrum@msupezinok.sk

Podnikateľský referát MsÚ Pezinok,
Radničné nám. 7
tel. 033/690 11 25


 

ŠTVRTOK- 14. septembra 2006
9.00  PRODUKTY CESTOVNÉHO RUCHU V ZÁPADOSLOVENSKOM REGIÓNE – odborný seminár, Mestský úrad
17.00  SÓLO PRE MAJSTRA – vernisáž výstavy venovanej dirigentovi Ľudovítovi Rajterovi, Mestské múzeum
18.00  ZO ZEME – otvorenie stálej expozície archeológie, Mestské múzeum



PIATOK- 15. septembra 2006
10.00  PUTOVNÝ POHÁR MESTA PEZINKA – súťaž dobrovoľných a profesionálnych hasičov, na Hasičskom ihrisku pri Rozálke

Tribúna na Radničnom námestí

18.30  JUNIOR BRASS QUINTET – fanfárový koncert
19.00  PEZINČANIA PEZINČANOM – OZ Radosť – Vínko, vínko tvrdý chlebík, Diana Deáková, Ivana Poláčková, Petra Bubeníková, Soňa Šajermanová, Eva Rosenbergerová, Martina Augustiničová, Mariana Sýkorová, Rudolf Rosenberger, Tanečný súbor CVČ Honey, JUDO CLUB Pezinok a ďalší...
21.30  Off stage a Soňa Šajermanová
22.30  SENZUS
0.00  DISCOSHOW


Tribúna pred Zámkom

16.00  ŠENKVICKÁ MUZIKA
17.00  PRVÝ DÚŠOK – slávnostné otvorenie Vinobrania 2006 Fanfáry – JUNIOR BRASS QUINTET
18.00  Slávnostné otvorenie mestskej viechy – Mestská vínotéka
18.00  COUNTRY VEČER - ARION A ICH PRIATELIA
18.00  KALUMET
19.00  DRUHÝ DYCH
20.00  COUNTRY FIED
21.00  MEANTIME
22.00  ARION
23.00  BUKASOVÝ MASÍV

 


SOBOTA - 16. septembra 2006
9.00 FYZULNAČKA – 4. ročník medzinárodnej súťaže vo varení fazuľovej polievky, Potočná ulica
9.00  VÝSTAVA VÍN – VITIS 2006, Nádvorie Zámku
9.30  Otvorenie ULIČKY UMELECKÝCH REMESIEL, Malokarpatské múzeum
11.00  Odovzdávanie ocenení na výstave vín
16.00  PREŠOVAČKA – ukážky tradičného lisovania hrozna, ukážka výroby lokší a scískaníc, Potočná ul.


 Tribúna na Radničnom námestí

10.00  60. roky – reprodukovaná hudba
11.00  Módna prehliadka ELIJANA + BANDERIUM (šermiari)
12.30  SALAMANDER
14.00  WATERFALL
15.30  MLOCI
17.00  Marcella MOLNÁROVÁ
18.30  FUNNY FELLOWS
20.15  X-TENSION
21.00  OHŇOSTROJ
22.00  DESMOD
23.30  FEELME

 

Tribúna pred Zámkom

11.00  70. roky – reprodukovaná hudba
12.00  ESTRADIN
13.30  DIABOLSKÉ HUSLE
15.00  FS EKONÓM
16.30  ĽUDOVÁ HUDBA PETRA KUŠTÁRA
18.00  PRESSBURGER KLEZMER BAND
19.30  HEX
21.00  MARGOT
22.30  3KO 2JITÝ + Z JUHU NA STARÝ
00.00  DISCOSHOW

 


NEDEĽA - 17. septembra 2006
10.00  POŽEHNANIE ÚRODY – tribúna pred Zámkom
11.00  ALEGORICKÝ SPRIEVOD (ulice Sládkovičova – M. R. Štefánika – Radničné nám. – Holubyho)

Tribúna na Radničnom námestí

12.30  ŽONGLÉRSKE KRÁĽOVSTVO
13.30  Program partnerských miest – STADTKAPELLE, Neusiedl am See
14.30  Folklórny súbor, Mosonmagyaróvár
15.00  ROZÁRKA – detský folklórny súbor z Častej
15.45  SME DVAJA – Jozef a Dodo Ivaška
17.00  BROUCI (The Beatles Revival Band)
18.30  3 PLUS 1 (S. Michalidesová, P. Preložník, M. Rusek, V. Hidveghy)


Tribúna pred Zámkom
13.00  POPOLUDNIE S DYCHOVKOU
13.00  Dychová hudba GRINAVANKA
14.15  Dychová hudba ZÁHORIENKA
15.30  Dychová hudba MLADÁ MUZIKA zo Šardíc (Morava)
16.45  Dychová hudba VINOSADKA
18.00  Dychová hudba STRÁŇANKA (Česko)

Ohodnoťte článok: