Prímestský eko-tábor v Harmónii

Júl 2006 / Prečítané 1742 krát
Stredisko environmentálnej výchovy Slovenskej agentúry životného prostredia (SEV SAŽP) Modra-Harmónia organizuje v dňoch 21. – 25. 8. denný prímestský tábor s ekologickým zameraním. Tábor bude denne v čase od 7.00 do 15.00 hod., je vhodný pre deti vo veku od 7 do 15 rokov.
Stredisko environmentálnej výchovy je situované v malebnom prostredí Malých Karpát, v rekreačnej oblasti Harmónia, ktorá poskytuje široké možnosti trávenia voľného času.
V areáli Strediska sa nachádza tenisový kurt, ktorý možno využiť aj na loptové hry, v prípade nepriaznivého počasia je k dispozícii minitelocvičňa, pingpongový stôl, envirolaboratórium, premietacia miestnosť so zaujímavou videotékou, knižnica a iné. Programovou náplňou tábora budú vychádzky a nenáročné túry do Malých Karpát (Veľká Homoľa, Traja jazdci, Zámčisko, Medvedia skala, Kukla) spojené s poznávaním a skúmaním lesného ekosystému, výpravy za prírodnými a kultúrnymi krásami nášho regiónu, obohatené o ekohry, tvorivé dielne a videoprojekciu filmov s environmentálnou tématikou.
Cena jedného dňa tábora je 150 Sk a zahŕňa: obed, občerstvenie, pitný režim, organizačné náklady. V prípade záujmu o denný prímestský tábor kontaktujte: Mgr. Erika Jauschová, tel. 033/647 3151, mobil: 0904 324 398 alebo e-mail: jauschova@sazp.sk.

Ohodnoťte článok: