Znovu je tu Atlantída

Jún 2006 / Prečítané 1772 krát
Opäť nastáva ten čas, keď tajomný svet Atlantídy vydá čosi zo svojich tajomstiev a pokladov. Počas prvého letnoprázdninového týždňa sa pod názvom ATLANTÍDA 2006 uskutoční festival kultúrnych a umeleckých aktivít. Prichádza už druhýkrát, krajší a lepší. Ponesie sa, ako inak, v znamení tvorivého myslenia, kreatívnych nápadov, dobrej nálady a chuti pracovať. Od 2. do 8. júla 2006 si od rána do večera môžu účastníci vyrobiť obrovské množstvo nových a užitočných vecí. Umelecky sa môžu uplatniť na rôznych workshopoch – tvorivých dielňach. V ponuke je hra na afrických bubnoch, keramika, digitálna fotografia, fireshow, brušné tance, web design, pantomíma, alternatívne formy divadla, spoločenské tance, batikovanie, maľba na hodváb, maľba na sklo, drôtovanie, smaltovanie a žonglovanie. Atlantída nie je však len bránou k rozvoju v kreatívnych činnostiach, ale aj ku kultúre.
Epicentrum – Centrum voľného času, ktoré je organizátorom festivalu ponúka účastníkom a širokej verejnosti možnosť zabaviť sa v zámockom parku na koncertoch známych i neznámych kapiel, divadle, barbecue, kúzelníckej show, lezeckej stene, súťažiach... Počas celého týždňa bude v EPIcentre výstava Schola ludus Kvapaliny netradične. Pozývame teda všetkých, ktorí majú chuť zabaviť sa, na kultúrny program festivalu Atlantída.

PROGRAM
Nedeľa:
19.00 hod. Otvárací ceremoniál, 20.00 Koncert – Agafis,
pondelok: 18.00 Divadlo Desky – Desky v Ráme, 20.00 Koncert – Milan Konfráter Band,
utorok: 20.00 Koncert – Metelica,
streda: 19.00 Kúzelnícka show, večer Barbecue,
štvrtok: 20.00 Koncert – Janesession,
piatok: 20.00 Koncert – Adam Briestenský,
sobota: 18.00 Záverečný ceremoniál, výstava výrobkov, 20.00 Koncert – ŠMOX.

Na všetky akcie je dobrovoľné vstupné. Uskutočnia sa v Epicentre – centre voľného času v Zámockom parku. V prípade nepriaznivého počasia v Dome kultúry v Pezinku.

Ohodnoťte článok: