Návšteva podpredsedu NR SR

Apríl 2006 / Prečítané 1831 krát
V utorok 11. apríla sme v našom meste privítali na oficiálnej návšteve podpredsedu Národnej rady Slovenskej republiky JUDr. Viliama Vetešku. Stretnutie s vedením mesta, poslancami MsZ a podnikateľmi sa uskutočnilo v Historickej sále Starej radnice, kde vzácneho hosťa privítal primátor Oliver Solga, ktorý ho informoval o minulosti i prítomnosti Pezinka a o jeho súčasnom postavení medzi slovenskými mestami.
Potom sa už hovorilo najmä o ekonomike a špeciálne o cestovnom ruchu, v ktorom V. Veteška celý život pracuje a má v tejto oblasti bohaté skúsenosti.
Po stretnutí nasledovala prehliadka historickej časti mesta, stretnutie s riaditeľom Pinelovej nemocnice v Kultúrnom centre a pracovné stretnutie v úzkom kruhu primátora a spolupracovníkov. Celé stretnutie sa nieslo v duchu priateľskej pracovnej atmosféry s veľkým dôrazom na skúsenosti nášho mesta v organizovaní spoločenských a kultúrnych podujatí s cieľom pritiahnuť do mesta čo najviac návštevníkov z Bratislavy, z malokarpatského regiónu i zo zahraničia.

Ohodnoťte článok: