NEODKANALIZOVANÁ CESTA

Občianka Pezinka / Marec 2006 / Prečítané 1569 krát
Pozorne som si pozrela investičné akcie mesta na rok 2006 a som veľmi sklamaná, že v nich nie je zahrnuté odkanalizovanie cesty v úseku od križovatky Holubyho po Kollárovu ul. V čase dažďov a búrok tu stojí na ceste voda a prechádzajúce autá ju vyšplechujú na chodníky po oboch stranách. Ľudia, ktorí tade prechádzajú, ale aj tí, ktorí stoja na priechode na rohu pri ZŠ Holubyho, už niekoľkokrát na svojich odevoch nepríjemne "schytali" spŕšku znečistenej vody. Aké boli ich reakcie, netreba vari komentovať.
Ide o pomerne rušný úsek, chodí tade denne veľa ľudí na železničnú stanicu, do blízkej reštaurácie, vedľajšej administratívnej budovy, do polikliniky, na cintorín, na Kollárovu ulicu a do centra mesta. Postihnutými sú teda Pezinčania aj návštevníci mesta.
Pán primátor sľuboval v Pezinčanovi opravu, keď sa robila rekonštrukcia chodníka pri knižnici, ale s týmto problémom sa neurobilo nič. Pritom je to najväčšia hanba Pezinka. Nehnevajte sa, niektoré problémy, ktoré sa podľa investičného plánu idú v tomto roku riešiť, sú v porovnaní s týmto problémom malicherné.

Ohodnoťte článok: