Program EPICENTRUM - Centrum voľného času

Február 2006 / Prečítané 1962 krát

CENTRUM VOĽNÉHO ČASU

Mladoboleslavská 3, tel.: 641 20 20PRAVIDELNÁ PONUKA:
– Deutsch bei Tee, každý utorok o 17.30 hod.;
– TAO – cvičenie pre ženy, každú stredu od 18.00 do 19.00 hod., jednorazové vstupné 20 Sk;
– Posilňovanie, denne od 7.30 do 18.00 hod., vstupné 20 Sk/ hod.;
– Mama, ocko, poď sa hrať, utorok a štvrtok od 10.00 do 12.00 hod., dobrovoľné vstupné;
– Práca s PC, internetom, PC hry, denne od 13.00 do 18.00 hod., vstupné 20 Sk/hod.;
– Klubovňa pre mládež, v piatok a sobotu od 18.00 do 22.00 hod.

Po nemecky s úsmevom
Aj vy sa učíte v škole po nemecky ale ešte nikdy z vás nevyšlo nemecké slovíčko? Aj vy ste pred rokmi absolvovali kurz a všetko ste zabudli? Tak príďte medzi nás! Zaujímavými metódami a hrami dávno zabudnuté osviežime a nové naučíme. Pri šálke čaju v našej čajovni máte každý utorok od 21. februára o 16.30 hod. možnosť si príjemne posedieť a popritom konverzovať.

Kurz strihov a šitia
   Zima sa stále nekončí a vy rozmýšľate, ako vyplniť chladné večery? Naučte sa spolu s nami šiť! Vlastnoručne vyrobená letná sukňa či taška vás v týchto mrazivých dňoch určite nielen potešia ale aj rozohrejú. V príjemnej atmosfére v Zámockom parku sa počas troch mesiacov môžete naučiť jednoduchým strihom i šitiu na elektrickom stroji. Prvé stretnutie nádejných krajčírov a krajčírok bude v stredu 1. marca o 17.00 hod. v budove Centra voľného času. Cena za 3-mesačný kurz je 800 Sk.

Angličtina pre mládež a dospelých
How are you? Že nerozumiete? Tak prosím prijmite pozvanie na kurz angličtiny, po ktorom vám budú tieto frázy hračkou. Naučíme vás nielen rozprávať ale odbúrame u vás i strach z konverzácie v cudzej reči. Úvodné stretnutie všetkých učeniachtivých bude vo štvrtok 2. marca v budove Centra voľného času. Cena za 3-mesačný kurz je 800 Sk.

Mama, ocko poď sa hrať!
Každý utorok a štvrtok o 10.00 – 12.00 hod. v Centre voľného času sa konajú stretnutia pre mamičky a ich detičky.
Milé mamičky, zdá sa vám, že už ste pridlho na materskej dovolenke a neviete, kam by ste sa vybrali s vašimi detičkami? Tak potom sme tu práve pre vás. Spolu si vyrobíme krásne veci, zaspievame si, zatancujeme a zahráme sa hry. Dieťa sa naučí lepšie sa prispôsobiť kolektívu a vy sa môžete inšpirovať novými aktivitami. Tešíme sa na stretnutia s vami a s vašimi najdrahšími. Veríme, že budeme príjemným spestrením voľného času a výrobky, ktoré si odnesiete vám budú pripomínať chvíle strávené v našom centre.

Ohodnoťte článok: