Výnimočné prvenstvo Pezinka

Február 2006 / Prečítané 1966 krát
Mnohí Pezinčania už zaregistrovali novú reštauráciu rýchleho občerstvenia week&weekend v Pezinku, ktorá bola otvorená koncom minulého roka. Bývalá večierka v budove na rohu pri hlavnej ceste na Bratislavu vedľa klubu Empire bola v rekordne krátkom čase upravená na priestory reštaurácie typu rýchleho občerstvenia.
Reštaurácia funguje v rámci projektu rozvoja medzinárodnej siete pod značkou week&weekend. Málokto ale vie, že spoločnosť week&weekend ako aj značka rovnakého mena vznikla v Pezinku a že celú myšlienku vzniku spoločnosti a značky zrealizovali dvaja Pezinčania. Práve z nášho mesta sa bude rozvíjať do ďalších miest Slovenska a Európy. Pezinok tak získal výnimočné prvenstvo.
Reštaurácia ponúka niekoľko druhov sendvičov, kuracích produktov, hranolčeky, niekoľko druhov káv a teplých nápojov, nealkoholických nápojov, v ponuke sú produkty aj pre vegetariánov. Reštaurácia je nefajčiarska, má bezbariérový prístup, každý mesiac ponúka pre svojich zákazníkov atraktívne ponuky a akcie. Novinkou je narodeninová oslava pre deti, ktoré môžu osláviť svoje narodeniny s kamarátmi v priestoroch reštaurácie s hostesom/kou.

Ohodnoťte článok: