Vlaňajší víťazi úspešní aj v tomto roku

Milan Oravec / Február 2006 / Prečítané 2452 krát
Z rúk primátora Olivera Solgu preberá cenu Adrián Šuplata (Lahôdky u Katky).

   Trinástykrát sa udeľovali ceny víťazom ankety Najlepšia predajňa roka. Súťaž organizuje Mesto Pezinok a redakcia Pezinčana. Rovnako ako v minulom roku bola použitá nová forma hodnotenia – zber údajov zabezpečili anketári. Oslovili 100 respondentov, u ktorých sa zohľadňovalo bydlisko, vek, pohlavie a zamestnanie.
Ceny najlepším 21. februára slávnostne odovzdal primátor mesta Oliver Solga.
V kategórii supermarketov a hypermarketov minuloročné prvenstvo obhájilo Tesco. Respondenti mu dali 52 percent všetkých hlasov. Zákazníci ocenili výhodné ceny, polohu predajne, príjemné prostredie pri nákupe a čistotu. Na ďalších dvoch miestach sa umiestnili 2. Billa, 3. Hypernova. Ďalšie poradie: Real Market (CB Market), Coop Jednota, OC Plus, OC Mólo.
V kategórii veľkých predajní zvíťazil hypermarket Tesco   V kategórii malých predajní opäť dominovali Lahôdky u Katky. Zákazníci si pochvaľujú kvalitný tovar, ochotný personál, príjemné prostredie a dobrú polohu. Na druhom mieste sa umiestnili predajne Tatiana, Bageta a Drogéria 100+1, na treťom Hodinárstvo Hofi. V tejto kategórii bodovalo ešte ďalších 39 predajní, prevádzok služieb a stravovacích zariadení.
Anketu Najlepšia predajňa roka viackrát vyhrali: Supermarket Jednota (3x), Lahôdky u Katky (3x), Očná optika (2x), Hypermarket Tesco (2x).


Ohodnoťte článok: